Ugrás a fő tartalomra

Green Peel gyógynövényes mélyhámlasztás - túl a 3. nap gyönyörűségein, azaz ránctalan, kisimult bőr

Így indul a folyamat a 3. nap környékén
Nagyon szeretem azt a napot, amikor a hámlasztás kezdi meghozni a gyümölcsét.

A Green peel-em 4 nappal ezelőtt volt, a hámlasztás napját leszámítva tehát a harmadik napon a bőröm 70% már lehámlott.

Egyedüli kellemetlenség a dologban, hogy pont ma takarítottam, és "foszlom" tovább, tehát most 2 óránként krémezek, hogy ne potyogjon az arcom a földre.


Green peel - a hámlás elindulása a homlokon
Ha érdekelnek az évekkel korábbi részletesebb tapasztalataim, akkor ITT találod a harmadik nap eseményeit. Ha pedig minden érdekel amit már a Green Peel-ről összeszedtem, akkor az előzmények ITT vannak összegyűjtve.


Pár óra után ez az eredmény a homlokon
Fájdalom, zavaró vagy égő érzés nincs, itt-ott érzem, hogy vastagabb, külön életet élő a bőröm, de ez természetes.
A legkésőbb a fül előtti rész, és a homlok hajközeli része fog lehámlani.


Green peel 3. napja után
Víz még mindig nem érheti, tehát a tonik és az ápoló krém a napi betevőm, amit a Green peel-hez kaptam.
Nagyon szépen, egyenletes vastagságban újul meg a bőröm, mert látom a lehámló bőrdarabkákon.
A friss új bőrön még látszódnak a felette lehámló bőr "lenyomata", ráncocskái, ez olyan mint amikor az újszülött bőre még ráncos, aztán szépen nap mint nap egyre erősebb, fényesebb és egészségesebb.

Nagyon fontos a jó szakember választása, hogy a hámlás ilyen szépen, egyenletesen és jó ütemben folyjon.
Alig várom az utókezelést ami a Green Peel része, és a kezelés árába bele tartozik.
Az utókezelés általában 1 héttel a hámlasztást követi, ilyenkor a kezelést végző kozmetikus - ha szükséges- óvatosan kitisztít 1-1 arra érdemes komedót, majd betáplálja a minden jóra nyitott bőrödet.

Múmia szakkör..no comment
Ilyenkor még pár hétig érdemes nagyon odafigyelni az extra bőrápolásra, és figyelni kell, hogy ne szárítsuk ki a bőrt és mindig aktív fényvédelmet alkalmazzunk.

A Schrammek a kezeléshez kapott ápoló csomagjában arról is gondoskodik, hogy ez gördülékeny legyen, hisz egy teljes méretű utó ápoló is van a csomagban, ami 20 faktoros fényvédelmet biztosít. Ez a krém teljes áron 8500 ft lenne, de így megkapod a kezelés részeként. A nyugtató védő krémről infót ITT találsz.


Ha kétséged támad akkor egy jó szakember minden esetben megfelelően fog tájékoztatni, hogy az elvárásaidat milyen kezelésekkel tudja teljesíteni.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Hogyan múltak el a pattanásaim?

Ahhh jön az örökzöld...ami másnál az "essence" az nálam a pattanás téma.. Gyógyszertár itthon Nem akartam elkiabálni, mert nem mertem , de több hónapja nincsenek jelentős pattanásaim! Wowww és hűűűű és kopp-kopp-kopp ( tuti jön rám holnap egy ), virágokat az öltözőmbe kérem... Ez az egész persze lépésről lépésre történt , nagyon törékeny, és egy rendszer felépítése és következménye az egész. Nincs olyan, hogy 1 cucc megváltoztatta az életem...max több olyan dolog van ami használ, vagy együtt használható.. Minden együtt és egybe "segített", mert több oldalról kellett megközelíteni a problémát - ezért is esünk el sokan félúton a harcban, de erről már ITT is írtam a bőrproblémák kapcsán. Türelem, idő, pénz, utánajárás...áldozatok...fárasztó.. Vegyük most ezt egy éves összefoglaló jelentésnek , ha már úgyis 1 éves lett a blog. Mi vált be?

Műtét nélküli arcfiatalító esztétikai kezelések összefoglalása

Kicsit lötyi, de még nem lóg, kicsit ilyen meg olyan..de persze nem vészes..csak én látom... Kép forrása: google Foglaljuk össze, hogy milyen lehetőségeink vannak akkor, ha a kozmetikusnál már nem elég ami történik velünk, de még a szike alá sem feküdnénk szívesen.. (2018-as frissített verzió) Kattints IDE ha több kezelésről és részletesebben szeretnél olvasni, a "Több mint kozmetika" menü alatt mindig megtalálod a legfrissebb arcfiatalító eljárásokat. Rohadt nagy az erdő, és sok benne a fa, elég nehéz kievickélni ebből a rengetegből ami körülvesz minket, és "esztétikai kezelések" név alatt futnak.. A testünk fogyasztására és alakformálására egy összefoglaló kezelés kalauzt már ITT közzétettem az érdeklődőknek, így igyekszem ezt megtenni az arcunk kapcsán is.

Frakcionált CO2 lézer napló - 6.nap

Ma lesz a nap...érzem...muszáj neki.. Fraxel 6. nap reggel Pedig nem úgy néz ki.. De az már biztos, hogy meg fogom erőszakolni , és holnap már sima egyenletes bőrrel akarok ébredni..elegem lett.. Reggelre persze semmi nem változott, de egész nap türelmesen vártam és szorgalmasan kenegettem... Tudtam, hogy este megmosom a hajamat, és egy kád vízre is nagyon vágytam már. Persze erre reggel még esélyt sem láttam, de jól ismerem már ezeket a folyamatokat ahhoz, hogy tudjam hirtelen fel fognak gyorsulni az események. .ebben reménykedtem most is.

Alapozó teszt a tökéletlen hibás bőrre

Nem terveztem, hogy a rettenetes arcbőrömmel fogok tömegeket riogatni, mégis úgy döntöttem, hogy ha ezen a bőrön jó egy alapozó akkor az valami nagyon f*sza termék lehet.  Sok dumát sem szeretnék hozzá fűzni - hmmmm... bár biztos fogok-, de inkább rengeteg kép és kép. A képek azonos fényben, azonos napon készültek gyorsan egymás után, és igyekeztem az itthon fellelhető alapozóim közül minél szélsőségesebb termékeket használni. Az apró márkáktól a professzionálisig minden sorra fog kerülni.

A kezemről majdnem minden..

No hát a szuperszáraz kezecskékkel szerintem ideális alany vagyok mindenfajta csoda kézkrém teszteléséhez.. L'Occitane kézkrém arzenál Egy a bökkenő..ezt a tehetségemet sajnos nem tudom kamatoztatni semmilyen multinál vagy kence készítőnél..de talán csak idő kérdése és "felfedeznek"...no és akkor majd dől a lé...bilibe lóghat a kezem a fehér teszt nyulacskákkal egyetemben..