Ugrás a fő tartalomra

Milyenek a Kiko körömlakkok?

Lelövöm a poént...ár/érték arányba szuperek az fix!
Kiko körömlakkok

Főleg ha jó színben és leértékeléskor sikerül vásárolnotok őket.
Ilyenkor pedig ( 3.9 euro helyett ) 1.9 euros összegért lehet hozzá jutni, pontosan nem számolom, de 600ft magasság ez az összeg, tehát a vicc kategóriát súrolja szerencsére.



Kiko körömlakk színkódok
Nem próbáltam még a Kiko lakkokat korábban, de a sok jó vélemény meggyőzött, így nyaralás és leértékelés szerencsés együttállása alkalmával be is táraztam belőlük.

Természetesen az alacsony ár és a nagy színválaszték is hozzájárul ahhoz, hogy az elégedettségi faktor ilyen magas legyen mint amit olvashatunk a véleményekből.

A körömlakkoknak csak egy hibáját tudom nektek említeni, az az, hogy nagyon-nagyon szín függő, hogy melyik lakk milyen minőségű ( csíkoz-e, hány rétegben fed, milyen hamar mattul be stb. ).

Kiko nail lacquer
Van a cégnek több körömlakk vonala egyébként, ezek pedig:

- nail lacquer - sima alap lakk nagy színválasztékban (3.9 euro)
- quick dry nail lacquer - gyorsan száradó lakk kisebb színválasztékban (2.9 euro)
- power pro nail lacquer - professzionális lakk állítólagos 7 napig tart ( vélemények szerint 3-4nap) ( 4.9 euro)
- perfect gel duo -limitált kiadású 2db lakk a fényes gél lakk finishét ( 7.9 euro)


854- gyorsan száradó változat, nagyon híg, alig van fedése, csíkoz, 3 réteg a minimum, még a második réteg is csíkos, az ecsete laposabb mint a sima változatnál, zöldes türkiz
Kiko egy réteg: 489, 236, 251, 211
389- csíkoz, de ez 2 rétegnél már nem látszik, viszont ha ügyetlen vagyok akkor kell a 3 réteg is, sokkal pigmentáltabb mint a másik türkiz ( 854 ), szép élénk kékes türkiz
203- francia manikűrhöz a fehér, tűvékony ecsettel a könnyű felvitelhez, nagyon szép
211- 2-3 rétegben is áttetsző marad a francia manikűrhöz, szép hideg rózsaszín
372- nude verzió, hidegebb, világosabb az 508-nál, csíkoz, 2 réteg a minimum
508- nude hús szín, tökéletesen terül, nem csíkoz, 1 réteg is szalon képes
489- egy rétegben is fed, szuper pigmentált korall piros
Kiko egy réteg: 854, 389, 372, 508
236- egy rétegben is fed, szuper pigmentált narancs piros
238- egy rétegben is fed, igazi piros-piros, magas pigment tartalmú,
251- egy réteg átsejlik, minimum 2 rétegben mutat szépen, de 3 réteg a tökéletes

Összefoglalva: nekem a Kiko tehát a 10 lakkból 6-7 lakkjánál teljesített úgy ahogy elvártam.
A piros színek maximálisan hibátlanok.
Problémáim más színeknél a sok rétegezéssel és a csíkozással voltak.
Gyorsan száradnak, nem éreztem a gyorsan száradó verziónál a sokkal gyorsabb száradást, mert a sima is gyorsan száradt ( de még új lakkokról van szó, idővel lehet kijön a különbség).
Lepattogzás nálam átlag 2-3 nap, de nálam minden lakk kb ennyi időt bír.

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Hogyan múltak el a pattanásaim?

Ahhh jön az örökzöld...ami másnál az "essence" az nálam a pattanás téma.. Gyógyszertár itthon Nem akartam elkiabálni, mert nem mertem , de több hónapja nincsenek jelentős pattanásaim! Wowww és hűűűű és kopp-kopp-kopp ( tuti jön rám holnap egy ), virágokat az öltözőmbe kérem... Ez az egész persze lépésről lépésre történt , nagyon törékeny, és egy rendszer felépítése és következménye az egész. Nincs olyan, hogy 1 cucc megváltoztatta az életem...max több olyan dolog van ami használ, vagy együtt használható.. Minden együtt és egybe "segített", mert több oldalról kellett megközelíteni a problémát - ezért is esünk el sokan félúton a harcban, de erről már ITT is írtam a bőrproblémák kapcsán. Türelem, idő, pénz, utánajárás...áldozatok...fárasztó.. Vegyük most ezt egy éves összefoglaló jelentésnek , ha már úgyis 1 éves lett a blog. Mi vált be?

Műtét nélküli arcfiatalító esztétikai kezelések összefoglalása

Kicsit lötyi, de még nem lóg, kicsit ilyen meg olyan..de persze nem vészes..csak én látom... Kép forrása: google Foglaljuk össze, hogy milyen lehetőségeink vannak akkor, ha a kozmetikusnál már nem elég ami történik velünk, de még a szike alá sem feküdnénk szívesen.. (2018-as frissített verzió) Kattints IDE ha több kezelésről és részletesebben szeretnél olvasni, a "Több mint kozmetika" menü alatt mindig megtalálod a legfrissebb arcfiatalító eljárásokat. Rohadt nagy az erdő, és sok benne a fa, elég nehéz kievickélni ebből a rengetegből ami körülvesz minket, és "esztétikai kezelések" név alatt futnak.. A testünk fogyasztására és alakformálására egy összefoglaló kezelés kalauzt már ITT közzétettem az érdeklődőknek, így igyekszem ezt megtenni az arcunk kapcsán is.

Frakcionált CO2 lézer napló - 6.nap

Ma lesz a nap...érzem...muszáj neki.. Fraxel 6. nap reggel Pedig nem úgy néz ki.. De az már biztos, hogy meg fogom erőszakolni , és holnap már sima egyenletes bőrrel akarok ébredni..elegem lett.. Reggelre persze semmi nem változott, de egész nap türelmesen vártam és szorgalmasan kenegettem... Tudtam, hogy este megmosom a hajamat, és egy kád vízre is nagyon vágytam már. Persze erre reggel még esélyt sem láttam, de jól ismerem már ezeket a folyamatokat ahhoz, hogy tudjam hirtelen fel fognak gyorsulni az események. .ebben reménykedtem most is.

Alapozó teszt a tökéletlen hibás bőrre

Nem terveztem, hogy a rettenetes arcbőrömmel fogok tömegeket riogatni, mégis úgy döntöttem, hogy ha ezen a bőrön jó egy alapozó akkor az valami nagyon f*sza termék lehet.  Sok dumát sem szeretnék hozzá fűzni - hmmmm... bár biztos fogok-, de inkább rengeteg kép és kép. A képek azonos fényben, azonos napon készültek gyorsan egymás után, és igyekeztem az itthon fellelhető alapozóim közül minél szélsőségesebb termékeket használni. Az apró márkáktól a professzionálisig minden sorra fog kerülni.

A kezemről majdnem minden..

No hát a szuperszáraz kezecskékkel szerintem ideális alany vagyok mindenfajta csoda kézkrém teszteléséhez.. L'Occitane kézkrém arzenál Egy a bökkenő..ezt a tehetségemet sajnos nem tudom kamatoztatni semmilyen multinál vagy kence készítőnél..de talán csak idő kérdése és "felfedeznek"...no és akkor majd dől a lé...bilibe lóghat a kezem a fehér teszt nyulacskákkal egyetemben..