Ugrás a fő tartalomra

Szuper pillák tavaszra...ha csak a tuti érdekel

Nem bírja a szemed a műpillákat?
LongForLashes

Nincs időd/kedved/pénzed ezzel foglalkozni rendszeresen?
Nem akarsz kísérletezni kétségesen működő termékekkel?

Mégis szeretnél földig érő pillákkal, a tavaszi napsütésbe, festmény szerűen a távolba meredni ( miközben idegenek lopva azon tanakodnak, hogy melyik bolygóról érkeztél ekkora szemszőrzettel)?
Akkor itt az idő, hogy elkezdj szempilla növesztő szerekbe gondolkozni.

Rengeteg ilyen termék van a piacon, talán azért nem is használtam soha ilyet, mert ez a választék elbizonytalanított.


Olvasgattam a hatóanyag listát, és igazából nem győzött meg egy sem.
Ugyan mind szép és jó, ápoló összetevőket tartalmazó, amik segítenek a gyorsabb szempilla regenerálódásba, vagy puhítják/kondicionálják, így tehát  megakadályozzák a szempilla töredezését, ami miatt akár hosszabb is lehet a pilla ( ha a töredezés volt a probléma...ilyen a ricinus olaj is).
Long4Lashes a leghatásosabb

De mi van azokkal, akik gyárilag roppant kis jelentéktelen pillákkal élik az életüket? 
Na a sz*rból nem lehet várat építeni, lássuk be...
Olyan eredményt elérhetünk amit MI látunk, esetleg annyit győzködjük a barátnőnket/ párunkat, hogy ő is látja ( vagy inkább ránk hagyja, hogy ne bántson meg, vagy lapozzunk a témában), de minket ugye az érdekel, hogy magától észrevegye bárki, hogy történt valami előnyös.

Azt már megszoktátok tőlem, hogy ha írok valamiről azt alaposan, és (sajnos) nem rövidre fogva teszem, utána járok ( sajnos ezért is nincs időm mostanában olyan sűrűn írni, mert inkább a minőség mint a mennyiség ...), tehát most sem válhatok céltáblává, ha nem tájékoztatok széles körűen, így most jöhet a lényeg, még mielőtt kapnám a "tájékoztató/felvilágosító" emaileket.

Szempillaerősítő szérum Long4Lashes

Amikor első alkalommal a Latisse hirdetéseit láttam a vezető amerikai modellekkel, színésznőkkel, hát én megvesztem, hogy nekem kell ilyen cucc.
Na akkor utána néztem, és nem is volt tagadva, hogy ezt a káprázatos hatást egy gyógyszerészeti hatóanyag okozza amit a szemnyomás csökkentésére alkalmaznak.
Mellékhatásai : irritáció, viszketés, idegen test érzés, sötét pigmentálódás..nem biztos, hogy tudni akarok többet...

A hatóanyag neve: bimatoprost.

Tudom, hogy sokan keresik ezt a hatóanyagot, mert ismerik a hatását, így biztos sokan örülni fognak ennek a hírnek, hogy itthon is kapható egy olyan szer amiben megtalálható ez az összetevő.
Webshop ITT.
Ára jelenleg 11.900ft, ez 6 havi anyag, azaz durván havi 2000ft-ba kerül.
Long4Lashes összetevő lista

Azóta persze a sok bevizsgált európai szempilla növesztő szérumoknál is kiderült, hogy vagy jelen van ez az anyag úgy a szerben, hogy az összetevők között nem szerepel, vagy eme hatóanyag egyéb változatai találhatók meg, úgy ahogy a drogokkal variálnak a zuglaborok, kötéseket változtatva, így új a név, de a lényeg marad.

Szóval nem vagyunk biztonságban, ha tutira akarunk menni, mert félünk ettől az anyagtól akkor vagy otthon keverjünk valamit a pillánkra, vagy vásároljunk valami natúr gyártótól.

Szempilla növesztő szérum
Hát én is sokat gondolkoztam, vívódtam, aztán arra jutottam, és kémiában-gyógyszer iparban jártas ismerőseim is jelezték, hogy:

1.- nem mind1 a mennyiség, tehát egy kis vékony vonal a bőrön nem fog semmi problémát okozni remélhetőleg ( bár az anyag felszívódik, roppant gyorsan ki is ürül)
2.- nem mind1 az alkalmazás ideje, hónapok vagy évek
3.- be kell tartani az utasításokat, és nem szabad, hogy szembe jusson a cucc
4.- nem tudjuk milyen mennyiségben van jelen a hatóanyag, lehet elég kevés ahhoz hogy mellékhatást okozzon
5.- ha mégis kiváltana problémát azonnal le kell állni vele, ez pár nap alatt kiderül, így visszafordíthatatlan károsodást valószínű nem szenvedünk

Long4Lashes bimatoprost-al
Szóval két csoportra szakadunk ezen a ponton.

Azok akik minden áron szebb és hosszabb pillát szeretnének ( jelzem a szempilla ragasztásnál sem tudjuk hosszú távon mit okoz a pillánkkal a ragasztó vagy a felrakott pilla súlya/anyaga).
És azok akik semmi esetre nem próbálnak ki semmi olyan terméket aminek minden összetevőjét nem ismerik, és azok felé 100% bizalommal fordulnak.

Mivel sok külföldi véleményt és tesztet elolvastam eme szempilla növesztőről, és a kitűnő értékelés több mint 95%-os ,(a maradék 5% 1 hét után várta a hatást így csak közepesre értékelt, és panaszost nem találtam) ezért annyira nem estem kétségbe.
 Láttuk már a tv-be azt is, hogy a Coca Cola a vasat is szétmarja, mégis isszuk ha kell ha nem....No nálam a Cola és az egyéb gány kaják kimaradnak, cserébe jöjjön egy kis kémia a szempillákra.

Ecsetes szempilla vastagító szérum

Long 4 Lashes tehát..nincsenek kétségek, nincs olyan, hogy nem működik, mert működik.
Vastagabb, sötétebb, hosszabb!
Orvosilag tesztelve..ha morbid akarok lenni :-D
A csomag 6 hónapra elég, ez a teljes kezelés hossza.
Eredmény? 3 hét után.
Megfizethető áron.

Minden egyéb infót ITT találtok.

Én most neki ugrok, lesz ami lesz..szép sűrű, sötét és vastag hosszú pillákra számítok a tavaszra..de nyárra tutira.
A gyártó szerint egyébként biztonságos, tesztelt termékről van szó, az ára sem vészes.. kellemesebb mint a hasonló pilla növesztők.
Érdemes kipróbálni gyér szemöldök esetében is, mert ott is működik, külföldi kutatások pedig hajnövesztő szerként kísérleteznek az anyaggal..ki tudja...

Megjegyzések

  1. Kivancsian varom az eredmenyt! Engem a pigmentalodas tart vissza igazabol.... :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Mivel világos a szemem, én is attól félek, de ha nem megy a szembe sokszor(!) sok mennyiség(!) akkor állítólag ez nem történhet meg.
      A pillasoromnál tetoválásom van, így az nem riaszt :-)

      Törlés

Megjegyzés küldése

Örülök minden véleménynek, köszönöm, hogy időt fordítottál rám!

Megjegyzésed a jóváhagyásom után jelenik majd meg ( ezért nem látod azonnal amit írtál ), így biztosítom, hogy minden hozzászólást elolvassak!

Mail címet NE küldjetek itt, akkor írjatok mailt (sminkesmas@gmail.com), illetve reklám "szagú" weboldal linkeket sem fogok megjeleníteni, erre a célra az "Együttműködés" menüpontot ajánlom.

Köszönöm a megértést és a türelmet!

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Hogyan múltak el a pattanásaim?

Ahhh jön az örökzöld...ami másnál az "essence" az nálam a pattanás téma.. Gyógyszertár itthon Nem akartam elkiabálni, mert nem mertem , de több hónapja nincsenek jelentős pattanásaim! Wowww és hűűűű és kopp-kopp-kopp ( tuti jön rám holnap egy ), virágokat az öltözőmbe kérem... Ez az egész persze lépésről lépésre történt , nagyon törékeny, és egy rendszer felépítése és következménye az egész. Nincs olyan, hogy 1 cucc megváltoztatta az életem...max több olyan dolog van ami használ, vagy együtt használható.. Minden együtt és egybe "segített", mert több oldalról kellett megközelíteni a problémát - ezért is esünk el sokan félúton a harcban, de erről már ITT is írtam a bőrproblémák kapcsán. Türelem, idő, pénz, utánajárás...áldozatok...fárasztó.. Vegyük most ezt egy éves összefoglaló jelentésnek , ha már úgyis 1 éves lett a blog. Mi vált be?

Műtét nélküli arcfiatalító esztétikai kezelések összefoglalása

Kicsit lötyi, de még nem lóg, kicsit ilyen meg olyan..de persze nem vészes..csak én látom... Kép forrása: google Foglaljuk össze, hogy milyen lehetőségeink vannak akkor, ha a kozmetikusnál már nem elég ami történik velünk, de még a szike alá sem feküdnénk szívesen.. (2018-as frissített verzió) Kattints IDE ha több kezelésről és részletesebben szeretnél olvasni, a "Több mint kozmetika" menü alatt mindig megtalálod a legfrissebb arcfiatalító eljárásokat. Rohadt nagy az erdő, és sok benne a fa, elég nehéz kievickélni ebből a rengetegből ami körülvesz minket, és "esztétikai kezelések" név alatt futnak.. A testünk fogyasztására és alakformálására egy összefoglaló kezelés kalauzt már ITT közzétettem az érdeklődőknek, így igyekszem ezt megtenni az arcunk kapcsán is.

Frakcionált CO2 lézer napló - 6.nap

Ma lesz a nap...érzem...muszáj neki.. Fraxel 6. nap reggel Pedig nem úgy néz ki.. De az már biztos, hogy meg fogom erőszakolni , és holnap már sima egyenletes bőrrel akarok ébredni..elegem lett.. Reggelre persze semmi nem változott, de egész nap türelmesen vártam és szorgalmasan kenegettem... Tudtam, hogy este megmosom a hajamat, és egy kád vízre is nagyon vágytam már. Persze erre reggel még esélyt sem láttam, de jól ismerem már ezeket a folyamatokat ahhoz, hogy tudjam hirtelen fel fognak gyorsulni az események. .ebben reménykedtem most is.

Alapozó teszt a tökéletlen hibás bőrre

Nem terveztem, hogy a rettenetes arcbőrömmel fogok tömegeket riogatni, mégis úgy döntöttem, hogy ha ezen a bőrön jó egy alapozó akkor az valami nagyon f*sza termék lehet.  Sok dumát sem szeretnék hozzá fűzni - hmmmm... bár biztos fogok-, de inkább rengeteg kép és kép. A képek azonos fényben, azonos napon készültek gyorsan egymás után, és igyekeztem az itthon fellelhető alapozóim közül minél szélsőségesebb termékeket használni. Az apró márkáktól a professzionálisig minden sorra fog kerülni.

A kezemről majdnem minden..

No hát a szuperszáraz kezecskékkel szerintem ideális alany vagyok mindenfajta csoda kézkrém teszteléséhez.. L'Occitane kézkrém arzenál Egy a bökkenő..ezt a tehetségemet sajnos nem tudom kamatoztatni semmilyen multinál vagy kence készítőnél..de talán csak idő kérdése és "felfedeznek"...no és akkor majd dől a lé...bilibe lóghat a kezem a fehér teszt nyulacskákkal egyetemben..